Whatsapp Sipariş ve Destek Hattımız 0530 150 83 95

Hakkımızda

Biz Kimiz

2017 Yılında Cosmos Elektronik Market ve Bilişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak Yeşil Mahallesi, 51/1 Sk. No:3/A Gaziemir / İZMİR 'de kurulduk. Türkiye'nin en uygun fiyatlar sunan ve en kaliteli iç giyim sitesi olan Kadiniccamasir.com iç giyim ve fantazi giyim sektöründe aradığınız kaliteli, zamanında teslimat yapan, müşterilerine değer veren bir alışveriş sitesi olmayı amaçlamış ve bu şekilde çizgisinde yürümeyi başarmıştır.


Müşterilerimizin Mutluluğunu Önemsiyoruz

Kadiniccamasir.com e-ticaret iç giyim sitemizi kullanan siz değerli müşterilerimizin problem çıkmadan, keyifle alışveriş yapmanızı ve ürünlerimizi kullanmanızı önemsiyoruz. Problem yaşayacağınız durumlarda her zaman Cosmos Elektronik Market ve Bilişim Hizmetleri LTD. ŞTİ olarak yanınızdayız ve güvencemiz altındasınız. İç giyim ürünlerinde hijyen nedenlerinden kaynaklı değişim ve iade yasal olarak yapılamamaktadır. Sizlere ürünleri kargolamadan önce paketinizi kontrol ederek kargonuzu sorunsuz bir şekilde yola çıkarıyoruz.


Zamanında Teslimat

Ürünlerinize ne kadar hızlı kavuşmak istediğinizi biliyor bu sebeple sattığımız ürünlerin hepsini stoklarımızda tutuyoruz. Bu sayede kargonuzu aynı gün çıkarabiliyoruz ve ürünlerinizi zamanında teslim ediyoruz.